خبر هایی از نقل و انتقالات - sorkhabi
دوشنبه 14 تیر 1389
خبر هایی از نقل و انتقالات
خسرو حیدری به سپاهان پیوست

حیدری هافبک فصل گذشته تیم استقلال با عقد قراردادی دو ساله به عضویت تیم فولاد مبارکه سپاهان درآمد.

 خسرو حیدری هافبک فصل گذشته تیم استقلال که طی روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر حضورش در تیم سپاهان شنیده می‌شد سرانجام ظهر امروز با عقد قراردادی دو ساله به عضویت این تیم اصفهانی درآمد.
قرارداد حیدری با تیم سپاهان دو ساله است و در هیئت فوتبال استان اصفهان به ثبت رسید  

 

 

 

بازیکن سابق پرسپولیس با استقلال قرارداد بست

 هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس با باشگاه استقلال به توافق مالی رسید و قرارداد داخلی منعقد کرد.

فرزاد آشوبی هافبک فصل گذشته تیم مس کرمان پس از مذاکره با مسئولان باشگاه استقلال با این تیم قرارداد داخلی امضاء کرد.
این بازیکن پیشتر از تعهد اخلاقی به باشگاه ذوب آهن اصفهان خبر داد و اعلام کرد مذاکره‌ای با مسئولان تیم استقلال نداشته است.
آشوبی که سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس را دارد، یکی از بازیکنانی است که در لیست استقلال قرار داشت و پس از مذاکرات در آخرین دقایق شب گذشته با باشگاه استقلال قرار داد داخلی امضا کرد. 

 

 

  توجه به رضایت علی دایی از حقیقی و معمارزاده، دروازه بان های پرسپولیس، معلوم نیست که طالب لو چطور می تواند به جمع سنگربانان سرخپوشان پایتخت اضافه شود. آیا دایی به خاطر او یکی از دو دروازه بان اصلی خود را کنار می گذارد یا اینکه ...

عصر ایران ورزشی - وحید طالب لو خیلی وقت است که سر فرم نیست و دوران بد فوتبال خود را پشت سر می گذارد. او که درسال 86 به علت کمبود اعتماد به نفس، دروازه بانی تیم ملی در جام ملتهای آسیا را تقدیم رودباریان کرد، اینک به علت افت کیفی، سنگربانی استقلال را پیشکش محمدی کرده است.

طالب لو از اواسط فصل جاری لیگ برتر، روابطش با مرفاوی شکرآب شد و به تدریج جایگ ثابت خود را در تیم استقلال از دست داد. ناراحتی طالب لو از نیمکت نشینی در استقلال به گونه ای است که او در پایان فصل، استقلال را تهدید می کند و به پرسپولیس چراغ سبز نشان می دهد.

وی در این باره می گوید: " تا پایان فصل هیچ تصمیمی در مورد تیم آینده ام نخواهم گرفت و مشخص نیست سال آینده قرمز خواهم بود یا آبی. "

سنگربان نیمکت نشین آبی ها می افزاید : " این یک اتفاق طبیعی در فوتبال است که هیچ بازیکنی از نیمکت نشینی راضی نیست. با این حال من تا پایان فصل در خدمت استقلال هستم و ترجیح می دهم در این مدت تنها به موفقیت تیمم فکر کنم. "

با این حال ظاهراً طالب لو به تصمیمی قطعی درباره ترک استقلال و پیوستن به پرسپولیس نرسیده است چرا که می گوید: " در شرایط فعلی هیچ بازیکنی برای آینده اش تصمیم‌گیری نمی کند. همانطور که گفتم هنوز هیچ تصمیمی نگرفته ام و نمی دانم فصل آینده قرمز هستم یا آبی. باید بازیهای باقی مانده را هم پشت سربگذاریم و ببینم چه اتفاقاتی در باشگاه رخ می دهد. طبیعتا باید وضعیت مدیریت و کادر فنی را بررسی کنم و تصمیم نهایی را بگیرم. "

با توجه به رضایت علی دایی از حقیقی و معمارزاده، دروازه بان های پرسپولیس، معلوم نیست که طالب لو چطور می تواند به جمع سنگربانان سرخپوشان پایتخت اضافه شود.

آیا دایی به خاطر او یکی از دو دروازه بان اصلی خود را کنار می گذارد یا اینکه طالب لو با علم به تداوم حضور معمارزاده و حقیقی در پرسپولیس، این حرفها را صرفاً برای اعمال فشار بر مسئولان استقلال بیان کرده است.

 هر چه هست، قطعاً طالب لو نمی خواهد در پرسپولیس یک خط در میان بازی کند و این ملاحظه، خود عاملی است که تهدید طالب لو به پرسپولیسی شدن را به مثابه ابزار امتیازگیری از کادر فنی استقلال جلوه گر می سازد. مگر اینکه از باشگاه پرسپولیس، پیامی ویژه به طالب لو رسیده باشد.  

  

 

پیشنهاد فولاد به مهاجم استقلال

خبرگزاری فارس: باشگاه فولاد خوزستان با مهاجم تیم استقلال مذاکره کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه فولاد خورستان برای جذب بازیکنان جدید همچنان در حال مذاکره با گزینه های مختلف است.
فولادی ها به تازگی با مهدی سید صالحی مهاجم استقلال مذاکراتی داشته اند اما هنوز نتیجه این مذاکرات معلوم نیست. مسئولان این باشگاه همچنین با رضا نوروزی مهاجم فصل گذشته استیل آذین مذاکراتی داشته اند.

* تیم فولاد از عصر امروز برای اردویی یک هفته ای راهی مشهد می شود. این تیم در هتل پارس اقامت خواهد کرد.
سرخپوشان اهوازی بعد از اردوی مشهد در ارومیه حضور پیدا می کنند.

* درحالی که گفته می شود سجاد فیض الهی در لیست فروش فولاد خوزستان قرار گرفته است کادرفنی فولاد قصد دارد در تصمیم خود تجدید نظر کند و احتمالا این بازیکن در فولاد می ماند.

* مسعود رضاییان معاون باشگاه برای پیگیری جذب بازیکنان همراه تیم فولاد به مشهد نمی رود. یکی از بازیکنانی که رضاییان قصد دارد مذاکرات را با وی نهایی کند، ایمان مبعلی است.
این درحالی است که باشگاه استقلال اعلام کرده فردا با این بازیکن مذاکره می کند


خدمات وبلاگ نویسان-بهاربیست